Kúpeľňové umývadlá

Kupujete umývadlo do kúpeľne a neviete sa rozhodnúť? Chcete konzultovať umývadlo podľa vášho výberu s odborníkmi a bežnými ľuďmi? Ktoré bude najvhodnejšie do vašej kúpeľne?Umývadlo dodáva dizajn celej kúpeľni. Každé umývadlo v podstate spĺňa svoj účel, otázka je, ktoré dlho vydrží, o ktoré sa treba menej starať?
Dnes sa umývadlá robia vo všetkých predstaviteľných rozmeroch. Zákazník má mnoho možností vybrať si, to ktoré mu bude najviac vyhovovať. Ale ktoré sa bude najlepšie urdžiavať? Ktoré vydrží najdlhšie?
Najdlhšie svoju lesklosť zanecháva keramické umývadlo. A však po rokoch sa môžu vyskytnúť prasklinky, ktoré sú neodstrániteľné. Dnes je však prelomový materiál liaty mramor. Povrch síce svoju lesklosť zanechá dlhodobo, ale nie tak dlho, ako pri keramike. A však liaty mramor sa dá vždy vyleštiť a znovu nadobudne lesklosť novosti. Dnes sú prípravy typu ,,Clean Shine,, ktorými stačí umývadlo pár krát pretrieť a znovu je lesklé ako zrkadlo. Navyše liaty mramor sa dá jednoducho čistiť napr. Savom, ktoré vytiahne farbu umývadla do biela. Neodporúčame používať granulové čistidlá. Takéto čistiace prostriedky poškriabu povrch každej sanity, ktorá po čase zmatnie a začne sa na nej veľmi rýchlo usádzať vodný kameň.
Ďalšie používané materiály z čoho sa umývadla vyrábajú sú napr. kameň, drevo…

Toto fórum je prázdne.

Žiadna téma nebola nájdená!

Musíte sa prihlásiť aby ste mohli vytvoriť novú tému.