Hydromasážne vane, panely, boxy

Máte radi uvoľnenie a relax? Chcete si dopriať relaxačnú masáž so sprchovým panelom, či hydromasážnou vaňou? Chýbajú vám informácie o kvalite.
Doprajte si relaxačnú masáž pri sprchovaní, alebo kúpaní. Umývanie vodou dokáže človeka osviežiť, či už ráno, alebo večer. Osvieženie sa dá zvýšiť aj masážnymi prvkami, ktoré vám môže poskytnúť masážny panel, či vaňa. Pozor, nie každý panel či vaňa je kvalitný/á.  Nejde vždy o cenu. Ide hlavne o kvalitu. Ako firma máme skúsenosti s množstvom produktov, ktoré sa vyskytujú na trhu. Neodporúčame kupovať komplety typu, uzavretý box, kde sa nachádza masážna vaňa, masážne sprchové trysky, rádio… Tieto komplety sa väčšinou vyrábajú v číne a kvalita sa nedá zrovnať s cennou. Ceny sa tu pohybujú okolo 1000-2000€ a za takú cenu sa dajú kúpiť oveľa kvalitnejšie doplnky do kúpeľne. Ale! nie každý komplet je nekvalitný. Záleží od hrúbky a kvality jednotlivých materiálov.

Čo sa týka sprchových panelov, odporúčame kupovať hliníkové, alebo nerezové. Trysky sprchových panelov nesmú byť ukončené gumou! Guma rýchlo z tvrdne a navyše sa ľahko zapchá. Čistenie je potom náročné. Odporúčame kupovať masážne panely so silikónovými tryskami.

Vítajte na diskusnom fóre o kúpeľniach Diskusné Fóra Hydromasážne vane, panely, boxy

Toto fórum je prázdne.

Žiadna téma nebola nájdená!

Musíte sa prihlásiť aby ste mohli vytvoriť novú tému.